Dondurulmuş Künefe Satın Al

Dondurulmuş Künefe Satın Al

Dondurulmuş Künefe Satın Al

Künefe ülkemizde oldukça sevilen geleneksel tatlılardandır. Peynir, kadayıf ve tereyağı kullanılarak yapılan bu tatlı genel olarak herkesin damak zevkine hitap etmektedir.

Künefe sıcak olarak yenilmelidir. Bu nedenle servisin sıcak yapılabilmesi için künefenin uzak mesafelerden gelmemesi gereklidir. Ancak bu sorunun çözümü bizle artık çok daha kolay.

Dondurulmuş künefe hizmetimiz sayesinde künefelerinizi aldıktan sonra 8-10 dakika 250 derece fırında bekletip şerbetini dökerek yemeye hazır bir hale getirebilirsiniz. Künefe satın alma işlemini yaptıktan sonra künefelerinizi buzlukta altı aya kadar muhafaza edebilirsiniz. Bu nedenle bayatlama sorunuyla karşılaşmadan sorunsuz da künefelerinizi tüketebilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Satın Al
Dondurulmuş Künefe Satın Al

Antakya Künefesi

Künefe bilindiği üzere Hatay ilimizin diğer bir adıyla Antakya ilimizin meşhur tatlısıdır. Ülkemizde en beğenilen tatlılar listesinde en üstlerde gelen bu tatlı her kısım insanın damak zevkine hitap etmektedir. Hafif yönüyle herkes tarafından sevilen bu tatlı muhteşemliğin zirvesindedir.

Ancak her yiyecekte olduğu gibi bu tatlıyı da meşhur olduğu yöreden yemek çok daha iyidir. Bu nedenle firmamız işi usta ellere teslim etmiş ve künefe için Hataylı ustalar çalıştırmaktadır.

Sizde Hatay künefesini bir Hataylıdan yemek isterseniz nerede olursanız olun yapmanız gereken sadece sitemizden sipariş vermektir. Bu sayede gerçek bir Antakya künefe keyfi çıkarabilirsiniz ve gerçek bir künefe yiyebilirsiniz.

Sitemizden online ya da telefon ile sipariş vererek misafirlerinize bile künefe tattırabilir ve onları gerçek anlamda bir tatlıyla tanıştırabilirsiniz.

Toptan Künefe Almak

Künefenin ülkemizde ne kadar tutulan ve ne kadar sevilen bir tatlı olduğundan bahsettik. Bu nedenle restorant ya da lokanta tarzı işletme sahibi olan kişilerinde tatlı menülerinde künefenin bulunması oldukça önemlidir. Bu sayede hem satışlarınızı hem de menünüzdeki çeşit sayısını da arttırmış olacaksınız.

Ayrıca yaptığımız künefeler sayesinde işletmenizin künefeleri takdir toplayacak sonrasında müşteriler belki de sizleri sadece künefeniz için tercih edecektir. Ayrıca müessesemizde künefeler günü birlik siparişlerinize göre üretilip, dondurulduğu ve size bu şekilde ulaştığı için bayatlama ihtimalide yoktur.

Toptan Künefe Almak
Toptan Künefe Almak

Sitemizi ziyaret ederek uygun fiyata toptan künefe satın alabilirsiniz. Künefe alma işlemi için bizi seçmeniz işletmenizin kalitesine kalite katacaktır.

Dondurulmuş Künefe Yapımı

Gıdaların dondurulması raf ömrünü uzatmakta ve bilindiği gibi çok daha uzun süreler taze kalmasını sağlamaktadır. Bu nedenle gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada dondurulmuş gıda tüketimi hızla artmaktadır.

Dondurulmuş gıda sektörüne giren yiyeceklerin biriside geleneksel tatlımız künefedir. Künefe bilindiği gibi sıcak servis edilmelidir. Dondurma yöntemi ile künefeyi herkes artık taze şekilde evinde pişirerek tüketebilecektir.

Dondurulmuş künefe yapımı son derece basittir. 8 – 10 dakika 250 derece fırında künefenizi bekletin sonrasında ılık şerbeti üzerine dökün. Ancak birçok firma künefeyi dondurma işleminde yeterince ileri gidememiştir. Buda dondurup paketleme işlemi sırasında künefenin tadının bozulmasına neden olmaktadır. Bu nedenle dondurulmuş künefe almak için bizim gibi sektörün öncüsü bir firmadan alışveriş yapmalısınız. Bu şekilde künefeden aldığınız haz azalmayacaktır.

Dondurulmuş künefe satın almak için bizi günün her saati iletişim numaramızı kullanarak arayabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Firmamız, son derece sevilen tatlımız Hatay künefesini doğudan batıya tüm illerimize taze olarak sunmayı başaran ilk künefe firmasıdır. Bu sektörün devi olarak birçok firmanın künefe sağlayıcısıyız. Hedefimiz künefemizi tecrübe eden bütün müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Bu nedenle çok çalışıp bu sektörün öncüsü olduk ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Ayrıca üretimimiz siparişlerinize göre yapıldığından size bayat ürün gönderilmesi söz konusu bile değildir. Ayrıca kunefeci.com bağlantısına tıklayarak sizde lezzetimizi test edip, gerçek bir künefe keyfi yaşayabilir ve kolayca künefe siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca dondurulmuş künefe satın almak isterseniz künefelerimiz Türkiye’nin her yerine 48 saat içinde teslim edilmektedir. İstanbul içinde 2 saate teslim edilebilmekte.

Bir yanıt yazın