Toplu Künefe Siparişi Ver

Toplu Künefe Siparişi Ver 1

Toplu Künefe Siparişi Ver

Künefe ülkemizin Hatay beldesinin en sevilen lezzetlerindendir. Bu kadar sevilmesinde hafif bir tatlı olmasının rolü oldukça büyük olan künefeyi yemek için artık lokanta gibi bir yere gitmenize gerekte kalmamıştır.

İnternetin hayatımıza her geçen gün biraz daha girdiği bu yıllarda artık internet aracılığıyla künefe sipariş etmek bile mümkündür. Bunun için yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmektir.
Böylece künefe çeşitlerimizden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Künefe alma işlemini perakende olarak yapabileceğiniz gibi bu işlemi sitemiz üzerinden toptan olarak yapmanızda mümkündür. Firmamız toplu künefe siparişi alarak lokanta, restaurant gibi iş yerlerinize künefe satmaktadır. Sizde künefelerimizi müşterilerinize test ettirerek müşteri porföyünüzü arttırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hatay Künefe Siparişi

Bilindiği üzere künefenin en iyi yapıldığı beldemiz Hatay’dır. Ancak gerek maddi açıdan olsun gerekse de zaman kısıtlamaları nedeniyle künefe yemek için hataya gitmek oldukça zordur.
Bunun yerine künefenin size gelmesi hem uygun fiyatlıdır hem de kısa zamanlıdır.

Hatay künefesi tatmanız için firmamız size yardımcı olacaktır. Hatay’da üretilmese en az Hatay’da üretilmiş kadar güzel olan künefelerimizden dilediğiniz kadar satın almak için yapmanız gereken tek şey sayfamızı ziyaret etmek.
Hatay künefesi siparişi sırasında künefelerinizin bozulmasından endişelenmeyin. Künefe üretiminden 3 gün sonra bozulmaktadır. Ancak künefe en geç sizin elinize kargolar aracılığıyla 2 gün içerisinde gelecektir.
Şoklanmış ve Dondurulmuş Künefe
Künefe fırından yeni çıkmış halde tüketilmesi gereken bir tatlıdır. Çünkü sıcaklığın etkisi azaldığında tatlının içindeki eriyen peynirler donar ve tatlı özelliğini kaybeder. Bu nedenle birçok yerde bu tatlı satılmaz. Bu sorunu firmamız Dondurulmuş Künefe ile çözdü.
Künefeler evlerinize gelmeden şoklanır ve dondurulur.

Künefeler elinize ulaştıktan sonra eğer hemen tüketecekseniz fırında 8 ile 10 dakika pişirip şerbetini dökerek tüketime hazır hale getirmektir. Hemen tüketmeyecekseniz de şoklanmış künefeyi buzluğunuza atıp tüketeceğiniz zamana kadar beklemektir.
Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus künefeler donmuş halde en geç 6 ay içerisinde özel poşetiyle normal halde saklanırsa da en geç 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Sizde Türkiye’nin her yerinden künefe siparişi vermek için sitemizi mutlaka ziyaret edin.

Antakya Künefe Satın Al

toplu künefe siparişi verKünefedeki büyük sır kullanılan tereyağıdır. Tereyağı miktarı ve oranı bu konuda son derece önemli rol oynamaktadır. Antakya künefesinin bu kadar meşhur olmasının altında yatan en büyük etmen budur.
Bu nedenle aldığınız künefede kullanılan tereyağı künefeye özgü bir yağ olmalıdır ki künefenin tadı kendini gösterebilsin. O yörede yapılmamasına rağmen o yörenin ustaları tarafından yapılan künefelerimiz en az Antakya künefesi kadar iddialı oluyor.

Sizlerde bu olağanüstü künefe deneyimini yaşamak için sadece sitemizi ziyaret ederek firmamızdan künefe sipariş etmelisiniz. Bu sayede gerçek bir künefe tatmış olabilirsiniz.

Künefe Satın Al

Künefe yapımı oldukça emek gerektiren zahmetli bir iştir. Bu konuda pişirmeniz gereken sıcaklık ve zaman çok önemlidir.

Bu nedenle bu konuda tecrübe oldukça fazla önem arz etmektedir.
Yani ilk pişirmede bir kişinin künefeyi güzel pişirmesi oldukça küçük bir ihtimaldir. Bu nedenle bu işi uzmanına bırakmanız çok daha iyi olacaktır.

1999 yılından bu yana gelen tecrübemizle künefemiz sizlerin aklındaki künefe tadının yeniden şekillenmesine neden olacak. Sitemiz kunefeci.com üzerinden künefe satın almanız sizleri unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracaktır.
Künefe satın almak için yapmanız gereken sadece üye olmaktır. Üyelik işlemini bir kez yaptıktan sonra nerde olursanız olun künefe siparişi verdiğinizde 48 saat içerisinde künefeniz evinizde olacaktır.

Yorumlar kapatılmış.