Toptan Künefe

Toptan Künefe Satışı

Toptan Künefe 

Künefe bildiğiniz üzere peynir, kadayıf ve tereyağının birleşiminde meydana gelen ve oldukça da sevilen bir geleneksel tatlıdır. Künefenin bu kadar sevilmesindeki temel sebep diğer tatlıların aksine çok daha hafif bir tatlı olmasıdır.

Hem hafifliği hem de verdiği lezzet düşünülecek olursa künefenin bu kadar sevilmesinin altında yatan neden daha kolay anlaşılacaktır. Ülkemizde ki yemek sektöründeki birçok işletme ne yazık ki bu kadar sevilen tatlıyı hala tatlı menüsüne eklememiştir.

Bunun nedeni ise yapımının zahmetli olmasıdır. Bu nedenle künefeyi sizin yerinize biz yaptık. Toptan künefe satışımız mevcuttur.  Memnuniyet garantili künefelerimizden tadarak bambaşka bir künefe lezzeti yaşayabilirsiniz. Toptan künefe siparişi için sadece sitemize girmeniz yeterlidir.

Toptan Künefe Satışı
Toptan Künefe Satışı

Dondurulmuş Künefe Hazırlanışı

Sitemizden künefe sipariş etmeniz sizin için çok avantajlı olacaktır. Habersiz gelen misafirlerinize, canınız istediğinde kendinize dilediğiniz zaman künefelerinizi hazırlayıp yiyebilirsiniz.

Siparişinizden 2 gün sonrasında eve gelen dondurulmuş künefelerinizi buzlukta bekletin. 6 ay süresince tüketilebilir. Yapmak istediğiniz zaman buzluktan çıkarın ve 250 derecede ısıtılmış fırında yaklaşık 10 dakika bekletin.

Bu işlemden önce hazırlamış olduğunuz şerbetin ılıdığından emin olunca künefelerinize ekleyin. Böylece dondurulmuş künefeleriniz tüketime hazır hale gelecektir.

Sizde dondurulmuş künefe almak için sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinize göre üretim yapıldığından ürünün bayat olma ihtimali yoktur. Taze künefe keyfi için yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek.

Hatay Künefe Satın Al

Toptan Künefe Firmamız künefe sektörünün öncülerindendir. Bu nedenle künefe satın alma işlemini bizden yapmanız sizler için çok daha iyi olacaktır. Bunun birinci ve temel nedeni gönderdiğimiz ürünlerden bayatlık konusunda her hangi bir şikâyet gelmemiştir.

İkincisi de künefe satın al hizmetimizden faydalanarak markete bile gitmeden kolayca künefe alabilirsiniz. Bu nedenle künefe için bizi seçmeniz sizlerin çok daha avantajınadır. Hatay künefe yapımı konusunda birbirinden deneyimli ustalarımız sizlere en az Hatay’da üretilen künefeler kadar lezzetli künefeler hazırlayacaktır.

Ayrıca nerde olursanız olun iki gün önceden sipariş ederek künefelerinizi kolaylıkla teslim alabilirsiniz. Sizde sitemize girerek üye olabilir ve künefelerimizi test edebilirsiniz.

Toplu Künefe Siparişi

Tatlı denilince akla ilk gelen seçeneklerden olan künefe herkesin beğenerek tükettiği bir tatlıdır. Böylesine hoş ve beğenilen bir tatlının pişirilmesi tecrübe gerektirmektedir.

Bu nedenle birçok kimse evinde künefe yapıp yiyememektedir. Bu hususta herkes dilediği yerde künefe yesin diye firmamız çok uygun fiyata kaliteli künefeler satmaktadır.

Dondurulmuş bir şekilde alabileceğiniz ve dilediğiniz zaman yiyebileceğiniz bu künefeler nerde olursanız olun kargo ile iki günde kapınızda olacaktır. Ayrıca düşük adette satın alabileceğiniz gibi lokanta gibi işletmeleriniz için toplu künefe siparişi de vermeniz mümkündür.

Bunun için yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve alacağınız künefe adedini belirlemektir.

Antakya Künefesi

Toptan KünefeHatay ilimizin diğer bir ismi olan Antakya beldemiz oldukça hatırı sayılır lezzetlerin ev sahibidir. Ancak bilindiği üzere Antakya denilince akla gelen ilk şey künefedir.

Künefe özellikle o yöreye özgü yapılmasa da en güzel o yörede yapılan bir tatlıdır. Bu nedenle Antakya künefesini tatmamanız sizlere çok şey kaybettirir. Peki, bu künefe için Antakya’ya mı gitmeli? Hayır, sitemizin öncülük yaptığı dondurulmuş künefe sistemi ile nerde yaşarsanız yaşayın meşhur künefeci Mahmut ustanın künefelerini kolayca tadabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret edip künefe siparişi vermek. Sitemizden künefe siparişi vererek sizde unutamayacağınız bir lezzeti tecrübe edebilirsiniz. Antakya künefe siparişi için kunefeci.com sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yorumlar kapatılmış.